Febiofest 2013

  Jubilejní  20. ročník  MFF PRAHA – FEBIOFEST se uskuteční 14. 3. – 22. 3. 2013.  Připravujeme nový web

  Na jubilejní 20. ročník 2013 připravujeme nové internetové stránky. Prosíme o strpení s jejich nahozením. Základní informace o připravovaném ročníku najdete i zde.  Program a lístky 2013

  Zveřejnění programu: 27. února 2013

  Začátek předprodeje lístků: 6. března 2013   Febiofest na Youtube

  Chcete se dozvědět víc o našich hostech a jejich filmech? Podívejte se na záznamy tiskových konferencí, které dáváme na náš Youtube kanál. Otázky a odpovědi např. pro Nanniho Morettiho, Andreje Zvjaginceva, Andrease Dresena a z loňských let pro Bruna Ganze nebo Fridrika Thóra Fridrikssona a mnohé další...


  playplay


  Slovenský Febiofest

  Slovenský Febiofest má samostatný program ZDE.


  Facebook Youtube Watch us on Iphone Graffitti Networks

  Program 20. ročníku Febiofestu

  Pražská část jubilejního 20. Febiofestu se letos uskuteční od 14. do 22. března 2013. Na programu, jehož uzávěrka se rychle blíží, intenzivně pracujeme!

  playplay

  Takový byl Febiofest 2012

  Podívejte se na dokument shrnující dění na loňském, 19. ročníku MFF Praha – Febiofest.

  Jak přihlásit svůj film

  Pro přihlášení filmu nemusíte vyplňovat žádný přihlašovací formulář. Stačí když nám na naší adresu zašlete dvd filmu se svým kontaktem.

  playplay

  Hodný syn získává GRAND PRIX!

  Vítězem Grand Prix Febiofestu se stává film Hodný syn (Hyvä poika) finské režisérky Zaidy Bergrothové. Film, který je vyhroceným rodinným dramatem, zvítězil v konkurenci dalších 11 titulů soutěže Nová Evropa.

  playplay

  Soutěž o 5 výtisků knihy Zatímco spíš

  Knižní debut Zatímco spíš úspěšného filmového scénáristy Alberta Mariniho můžete získat v soutěži o 5 výtisků českého překladu, který jsme na festivalu pokřtili společně s nakladatelstvím Argo a distributorem Film Europe.


   
  česky | english