Rozhovor s Rufusem Norrisem režisérem vítězného filmu GRAND PRIX FEBIOFESTU 2013 Rozbitý svět / Broken

Rozhovor najdete zdePřipravujeme nový web

V druhé polovině ledna spustíme novou verzi stránek MFF Praha - Febiofest. Těšte se na řadu novinek a na 21. ročník festivalu!Vítěz Grand Prix Febiofestu 2013

Rozbitý svět / Broken

Další trailery najdete na www.youtube.com/febiofest.


playplay


Febiofest @ Youtube

Na našem Youtube kanálu najdete plné záznamy tiskových konferencí s nejvýznamnějšími hosty festivalu. Poslechněte si otázky novinářů a odpovědi Geraldine Chaplinové, Richarda Lestera, Jerzyho Stuhra, Ulricha Seidla, nebo z předcházejících let Nanniho Morettiho, Andreje Zvjaginceva, Andrease Dresena a mnohé další...


playplay


Natočte film na mobil a vyhrajte v soutěži s Febiofestem!

Mezinárodní filmový festival Praha – Febiofest vyhlašuje první ročník soutěže "I ty jsi filmařem". Vyhrajte skvělé ceny! Zúčastnit se může kdokoliv z vás, kdo natočí krátký film na mobilní telefon nebo tablet. Co vy na to?


playplay

Finská bolest i nádhera je v českých kinech

Nevyléčitelná nemoc, šikana, samota a pochroumané mezilidské vztahy v mozaice syrového severského dramatu. Ve filmu Odhalený přístav uvidíte Finsko krásné, promrzlé, beznadějné i odhodlané. Film finského režiséra Aku Louhimiese, který jako host Febiofestu 2013 uvedl v Praze v české premiéře, vstupuje do českých kin.


Můj pes Killer

Můj pes Killer - za Slovensko na Oscary

Snímek Miry Fornayové Můj pes Killer usiluje za Slovensko o Oscara. Film vznikl ve slovensko-české koprodukci a odehrává se na moravsko-slovenském pomezí. V Česku ho poprvé uvedl za osobní účasti tvůrců Febiofest 2013.


Vítěz Grand Prix Rozbitý svět vstupuje do kin

17. 10. bude mít premiéru letošní vítěz Grand Prix Febiofestu film Rozbitý svět režiséra Rufuse Norrise. Rozbitý svět je silnou, podmanivou a dojemnou studií lásky v jejích mnoha formách – idealizované, neopětované, nechtěné a – nakonec – bezpodmínečné. Nejlepší britský nezávislý film roku 2012.


Chcete přihlásit svůj film na Febiofest?

Chcete přihlásit svůj film na Febiofest? Přečtěte si jak!


 
česky | english