CS | EN
zpět

Anča a Pepík / Annie and Joe / Anča a Pepík

Popis filmu: První dobrodružný kreslený seriál České televize podle kultovního komiksu Lucie Lomové. Anča a Pepík jsou detektivní příběhy plné kouzel, záhad a tajemství, odehrávající se ve světě myšek, který je podobný tomu našemu. Hlavní hrdinové řeší záhady odehrávající se v městečku Ušíně nebo v blízkém Čarovném lese. MFF Praha – Febiofest uvede díly Skandál ve městě, U starých Myšanů, Starý zubr, Strýc René.
Režie: Michal Žabka
Hrají: Ivana Korolová, Jan Maxián, Jan Vondráček, Jiří Lábus, Vladimír Brabec, Jaroslava Obermaierová, Jaroslava Kretschmerová, Tereza Bebarová, Petr Rychlý, Miroslav Táborský, Martin Sobotka
Scénář: Lucie Lomová
Kamera: Lucie Lomová
Hudba: Ondřej Soukup
Producent: Česká televize
Distributor: Česká televize
Kopie: Česká televize
Země: Česká republika
Rok výroby: 2017
Délka filmu (min.): 52
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: česky
Titulky: Bez titulků
 
Anča a Pepík Anča a Pepík Anča a Pepík Anča a Pepík
 
uvádíme za podpory
Česká televize
Česká televize
Promítání
13.04.2017 / 08:30 Liberec |Kino Varšava, Velký sál - (English unfriendly) Přidat do Můj Program
28.04.2017 / 09:00 Zlín |Golden Apple Cinema, #5 - (English unfriendly) Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.