CS | EN
zpět

Anishoara / Anishoara / Anişoara

Popis filmu: Po mezinárodně úspěšných krátkých snímcích debutuje Ana-Felicia Scutelnicuová celovečerním filmem, jenž pokrývá čtyři roční období posledního roku dětství patnáctileté Anishoary ve zdánlivě odříznuté moldavské vesnici. Nesentimentální, až antropologická sonda o dívčím dospívání, první lásce a osamostatnění staví na silné vizualitě, živelném pojetí jedinečného prostředí a komplexní hlavní hrdince.
Režie: Ana-Felicia Scutelnicu
Hrají: Ana Morari, Andrei Morari, Dragoș Scutelnicu, Petru Roşcovan, Veronica Cangea, Vasile Brînză, Willem Menne, Andrei Sochircă
Scénář: Ana-Felicia Scutelnicu
Kamera: Luciano Cervio, Cornelius Plache, Max Preiss
Střih: Hannah Schwegel
Hudba: Stephan Bruns, Manja Ebert, Stephan Franz
Producent: Jakob D. Weydemann, Jonas Weydemann
Distributor: Pluto Film
Země: Německo, Moldavsko
Rok výroby: 2016
Délka filmu (min.): 106
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: rumunsky
Titulky: anglické, české
Ocenění a nominace:
MFF v San Sebastiánu 2016 – V soutěži
 

Anishoara Anishoara
 
Promítání
23.03.2017 / 17:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby     koupit lístek Přidat do Můj Program
24.03.2017 / 16:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.