CS | EN
zpět

Brimstone / Brimstone / Brimstone

Popis filmu: Hřích, vášeň, boj o přežití i krvavá odveta na Divokém západě konce 19. století. Moderní western inovuje klasický žánr brutalitou náboženského fanatismu a fascinující ženskou hrdinkou. Mladá Liz a její rodina se ocitnou v ohrožení, když do jejich městečka přitáhne Reverend a začne kázat biblickou mstu všem hříšníkům. Film vzbudil pozornost již při své premiéře na MFF v Benátkách.
Režie: Martin Koolhoven
Hrají: Guy Pearce, Dakota Fanning, Emilia Jones, Carice van Houten, Paul Anderson, William Houston, Ivy George, Bill Tangradi, Jack Roth, Jack Hollington, Carla Juri, Vera Vitali, Kit Harington
Scénář: Martin Koolhoven
Kamera: Rogier Stoffers
Střih: Job ter Burg
Hudba: Tom Holkenborg
Producent: Els Vandevorst, Uwe Schott
Distributor: Embankment Films
Země: Belgie, Francie, Německo, Nizozemí
Rok výroby: 2016
Délka filmu (min.): 149
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky
Titulky: české
Ocenění a nominace:
MFF v Benátkách 2016 – V soutěži
 

Brimstone Brimstone Brimstone Brimstone Brimstone Brimstone
 
Promítání
29.03.2017 / 21:45 Praha |CineStar Praha Anděl, #9, Česko země příběhů     koupit lístek Přidat do Můj Program
30.03.2017 / 16:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #9, Česko země příběhů     koupit lístek Přidat do Můj Program
31.03.2017 / 14:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #9, Česko země příběhů     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.