CS | EN
zpět

Čest mezi zloději / Drifters / Tjuvheder

Popis filmu: Minnin život se točí kolem drog, které dealuje a zároveň je na nich závislá. Všudypřítomné dluhy, které kvůli drogám nedokáže splácet, ji připraví i o střechu nad hlavou a Minna skončí ve feťáckém squattu a na ulici. Mrazivé sociální drama na hranici thrilleru ze současného Stockholmu v režii debutujícího Petra Grönlunda nabízí intenzivní a hluboce fascinující pohled na život a přežití ženy z okraje společnosti.
Režie: Peter Grönlund
Hrají: Malin Levanon, Lo Kauppi, Tomas Neumann, Jan Mattsson, Niklas Björklund, Nadya Sundberg Solander, Kicki Ferdinandsson, Kalled Mustonen, Jan Wallin, Peter Viitanen, Ulf Stenberg, Harry Friedlände, Harriet Wikström, Ulrika Jansson, Alfons Holmgren, Peter Blomquist, Kristian Lahtinen,Stefan Lundblad,Jorma Kulo
Scénář: Peter Grönlund
Kamera: Staffan Övgård, Johan Hannu, Daniel Takács
Střih: Kristofer Nordin
Hudba: Johan Testad
Producent: Frida Bargo, Mattias Nohrborg
Distributor: Swedish Film Institute
Země: Švédsko
Rok výroby: 2015
Délka filmu (min.): 92
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: švédsky
Titulky: české
Ocenění a nominace:
MFF v San Sebastiánu 2015 – Zvláštní uznání (sekce New Directors)
 
Čest mezi zloději Čest mezi zloději
 
uvádíme za podpory
Skandinávský dům, z. s.
Skandinávský dům, z. s.
Promítání
29.03.2017 / 21:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni     koupit lístek Přidat do Můj Program
30.03.2017 / 15:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni     koupit lístek Přidat do Můj Program
31.03.2017 / 19:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.