CS | EN
zpět

Cosmopolis / Cosmopolis / Cosmopolis

Popis filmu: Eric Packer, nekorunovaný král Wall Streetu, míří v limuzíně přes celý Manhattan ke svému holiči. Jenže ve městě je prezident, probíhají demonstrace s obřími krysami a koná se pohřeb jakési celebrity, takže ulice jsou téměř neprůjezdné. A do toho jüan proti všemu očekávání ne a ne klesnout. Robert Pattison exceluje v uhrančivé adaptaci stejnojmenné novely Dona de Lilla s hudbou Howarda Shorea.
Režie: David Cronenberg
Hrají: Robert Pattinson, Paul Giamatti, Jay Baruchel, Kevin Durand, Juliette Binoche, Samantha Morton, Sarah Gadon, Mathieu Amalric, Emily Hampshire
Scénář: David Cronenberg
Kamera: Peter Suschitzky
Střih: Ronald Sanders
Hudba: Howard Shore
Producent: Paulo Branco, Martin Katz, Adam Shaheen
Distributor: Hollywood Classic Entertainment
Kopie: Bohemia Motion Pictures, a.s.
Země: Kanada, Francie, Portugalsko, Itálie
Rok výroby: 2012
Délka filmu (min.): 109
Formát filmu: Bluray
Původní znění: anglicky
Titulky: české
 
Cosmopolis Cosmopolis Cosmopolis Cosmopolis Cosmopolis Cosmopolis
 
Promítání
31.03.2017 / 14:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.