CS | EN
zpět

Dětské hřiště / Playground / Plac Zabaw

Popis filmu: Mrazivý a šokující debut v šesti kapitolách byl inspirován skutečným případem krutosti a násilí mezi prepubescentními dětmi. Odehrává se v jediném dni, kterým pro letošní rok končí škola a mají začít prázdniny. Gabrysia má poslední šanci říct spolužákovi, že se jí líbí, ale na tajnou schůzku ho dostane pouze pomocí vydírání. Nekompromisní, stylisticky silný obraz současné šikany a jedné z podob zla.
Režie: Bartosz M. Kowalski
Hrají: Patryk Świderski, Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemek Baliński, Paweł Brandys, Anita Jancia-Prokopowicz, Paweł Karolak, Małgorzata Olczyk, Bartłomiej Milczarek, Mikołaj Zamorski, Karolina Czajka, Marta Grabysz, Joanna Kurek, Adam Rosołek, Paweł Krawczyk, Lena Gruszka, Sergiusz Smela, Amelia Sławik, Andżelika Pankowska, Olivier Kozłowski, Patryk Wojdyło
Scénář: Bartosz M. Kowalski & Stanisław Warwas
Kamera: Mateusz Skalski
Střih: Bartosz M. Kowalski
Hudba: Krystian Eidnes Andersen
Producent: Dariusz Pietrykowski, Andrzej Połeć, Mirella Zaradkiewicz, Feliks Pastusiak
Distributor: Latido Films
Země: Polsko
Rok výroby: 2016
Délka filmu (min.): 82
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: polsky, česky
Titulky: anglické, české
Ocenění a nominace:
Polish Film Festival 2016 – Nejlepší debut
 
Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště Dětské hřiště
 
uvádíme za podpory
Polský institut v Praze
Polský institut v Praze
Promítání
25.03.2017 / 20:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls     koupit lístek Přidat do Můj Program
27.03.2017 / 19:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls     koupit lístek Přidat do Můj Program
29.03.2017 / 16:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.