CS | EN
zpět

Hledání Otce Pia / Searching for Padre Pio / Searching for Padre Pio

Popis filmu: Nový dokumentární film vznikl pro televizní seriál „založeno na skutečných událostech” BOATS (Based on a true story). Abel Ferrara se v něm vydává po spirituálních stopách na místa, která určila život a dílo jedné z nejkontroverznějších figur katolické víry 20. století, Otce Pia z Pietrelciny. Italský kněz františkánského řádu a mystik trpěl stigmaty a jeho údajné zázraky byly vyšetřovány církevními autoritami.
Režie: Abel Ferrara
Hrají: Abel Ferrara, Maurizio Braucci, Domenico Masone, Salvatore Mazzone, Monsignore Sandro Corradini, Sergio Castellitto, Paolo Apolito, Chris Zois
Scénář: Maurizio Braucci, Abel Ferrara
Střih: Fabio Nunziata
Producent: Costanza Coldagelli
Země: Itálie
Rok výroby: 2015
Délka filmu (min.): 55
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: italsky
Titulky: anglické, české
Hosté: Abel Ferrara
 
Hledání Otce Pia Hledání Otce Pia Hledání Otce Pia
 
Promítání
24.03.2017 / 17:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #6, TNT     koupit lístek - (English unfriendly) Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.