CS | EN
zpět

Intimní svět F. Percy Smithe / Minute Bodies: The Intimate World of F. Percy Smith / Minute Bodies: The Intimate World of F. Percy Smith

Popis filmu: Plísňové obrazce připomínající ohňostroje, nevídané choreografie rostlin nebo nečekané kouzlo včely sající nektar z květů. Průkopník kinematografie F. Percy Smith dokázal zachytit krásu přírody pod mikroskopem tak nadčasově, že i po sto letech uchvacuje diváky. Inspiroval také Stuarta Staplese (Tindersticks) ke zkomponování nové doprovodné hudby. Vznikla tak meditativní a hypnotická audiovizuální pocta.
Režie: Stuart A. Staples
Hrají: F. Percy Smith
Kamera: F. Percy Smith
Střih: David Reeve, Stuart A. Staples
Hudba: tindersticks with Thomas Belhom and Christine Ott
Producent: Stuart A. Staples, David Reeve
Distributor: British Film Institute
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2016
Délka filmu (min.): 55
Formát filmu: Bluray
Původní znění: Bez dialogu
Titulky:
 
Intimní svět F. Percy Smithe Intimní svět F. Percy Smithe Intimní svět F. Percy Smithe Intimní svět F. Percy Smithe
 
Promítání
28.03.2017 / 19:30 Praha |Kavárna co hledá jméno Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.