CS | EN
zpět

Mapy ke hvězdám / Maps to the Stars / Maps to the Stars

Popis filmu: Psychoterapeut filmových hvězd, jeho manželka a syn, dětská hvězda, která jako dítě propadla drogové závislosti. Stárnoucí herečka, kterou pronásleduje sláva zemřelé matky. Řidič toužící po kariéře a zvláštní děvče s jizvami v obličeji. Jejich osudy se protínají v současném Hollywoodu, kde jste buď hvězda, nebo nic. Hořká a temná satira v režii Davida Cronenberga s precizní kamerou Petera Suschitzkého.
Režie: David Cronenberg
Hrají: Julianne Moore, Mia Wasikowska, John Cusack, Evan Bird, Olivia Williams, Robert Pattinson, Kiara Glasco, Sarah Gadon
Scénář: Bruce Wagner
Kamera: Peter Suschitzky
Střih: Ronald Sanders
Hudba: Howard Shore
Producent: Saïd Ben Saïd, Martin Katz, Michel Merkt
Distributor: CinemArt a.s.
Kopie: CinemArt a.s.
Země: Kanada, Německo, Francie, USA
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 111
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky
Titulky: české
Ocenění a nominace:
MFF v Cannes 2014 – Nejlepší herečka v hlavní roli
 

Mapy ke hvězdám Mapy ke hvězdám Mapy ke hvězdám Mapy ke hvězdám
 
Promítání
31.03.2017 / 16:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.