CS | EN
zpět

Mars útočí! / Mars Attacks! / Mars Attacks!

Popis filmu: Planeta Země je ohrožena invazí bojechtivých Marťanů, kteří se vyznačují značně zvráceným smyslem pro humor a lidé ani čivavy nejsou před jejich obnaženými mozky v bezpečí. Oči celého světa se upírají k prezidentovi Spojených států (Jack Nicholson), který jim jako jediný může vzdorovat. Legendární sci-fi komedie režiséra Tima Burtona s hvězdným hereckým obsazením.
Režie: Tim Burton
Hrají: Jack Nicholson, Glenn Close, Annette Bening, Pierce Brosnan, Danny DeVito, Martin Short, Sarah Jessica Parker, Michael J. Fox, Rod Steiger, Tom Jones, Jim Brown, Lukas Haas, Natalie Portman, Lisa Marie
Scénář: Jonathan Gems
Kamera: Peter Suschitzky
Střih: Chris Lebenzon
Hudba: Danny Elfman
Producent: Tim Burton, Larry J. Franco
Distributor: Digsen s. r. o.
Kopie: Digsen s. r. o.
Země: USA
Rok výroby: 1996
Délka filmu (min.): 106
Formát filmu: Bluray
Původní znění: anglicky
Titulky: české
 
Mars útočí! Mars útočí! Mars útočí! Mars útočí!
 
uvádíme za podpory
Velvyslanectví Spojených států amerických
Velvyslanectví Spojených států amerických
Promítání
25.03.2017 / 11:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.