CS | EN
zpět

Nahý oběd / Naked Lunch / Naked Lunch

Popis filmu: William Lee se živí jako hubič hmyzu a propadá závislosti na insekticidních chemikáliích, kvůli nimž pomalu přestává rozlišovat skutečnost od fantazie. Jeho psací stroj nabývá podoby obřího mluvícího švába a on se stává součástí podivného protivládního spiknutí. Cronenbergova adaptace nejslavnějšího románu W. S. Burroughse získala výrazná ocenění, mimo jiné za vynikající kameru P. Suschitzkého.
Režie: David Cronenberg
Hrají: eter Boretski, Nicholas Campbell, Yuval Daniel, Judy Davis, John Friesen, Ian Holm, Howard Jerome, Sean McCann, Monique Mercure, Julian Sands, Roy Scheider, Joseph Scorsiani, Robert A. Silverman, Peter Weller, Michael Zelniker
Scénář: David Cronenberg
Kamera: Peter Suschitzky
Střih: Ronald Sanders
Hudba: Ornette Coleman, Howard Shore
Producent: Jeremy Thomas
Distributor: The Festival Agency
Země: Kanada, Japonsko, Velká Británie
Rok výroby: 1991
Délka filmu (min.): 115
Formát filmu: 35 mm
Původní znění: anglicky
Titulky: české
Ocenění a nominace:
Ceny Genie (Kanadské výroční filmové ceny) 1992 – Nejlepší film, Nejlepší herečka ve vedlejší roli, Nejlepší režie, Nejlepš kamera, Nejlepší výprava, Nejlepší zvuk, Nejlepší střih zvuku
 
Nahý oběd Nahý oběd Nahý oběd Nahý oběd
 
Promítání
30.03.2017 / 19:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.