CS | EN
zpět

Nenarozená pomsta / Prevenge / Prevenge

Popis filmu: Vdova Ruth je v sedmém měsíci těhotenství a jako řada matek věří, že k ní její nenarozené dítě promlouvá. Rozdíl je v tom, že ne každé dítě své matce našeptává, aby popadla nůž a vyrazila za nemilosrdnou pomstou. Originální postfeministická revenge komedie vznikla v režii a podle scénáře britské komičky Alice Loweové (Sightseers), která se zde v hlavní roli brodí potoky krve.
Režie: Alice Lowe
Hrají: Alice Lowe, Gemma Whelan, Kate Dickie, Jo Hartley, Dan Renton Skinner, Kayvan Novak, Mike Wozniak, Tom Davis, Tom Meeten
Scénář: Alice Lowe
Kamera: Ryan Eddleston
Střih: Matteo Bini
Hudba: Pablo Clements, James Griffith, Toydrum
Producent: Vaughan Sivell, Will Kane, Jennifer Handorf
Distributor: Western Edge Pictures
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2016
Délka filmu (min.): 88
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky
Titulky: české
Ocenění a nominace:
Monster Fest 2016 – Cena Monster Innovation
 

Nenarozená pomsta Nenarozená pomsta
 
Promítání
29.03.2017 / 22:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
30.03.2017 / 14:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
31.03.2017 / 19:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.