CS | EN
zpět

Než se setmí / By the Time It Gets Dark / Dao Khanong

Popis filmu: Citlivý portrét nádherné země, pronásledované děsivou minulostí, je složen z několika individuálních příběhů. Ústředním motivem je setkání režisérky, jež chce natočit film o masakru na Thammasatské univerzitě v Bangkoku roku 1976, a bývalé vedoucí studentského hnutí, která hrůznou událost přežila. Snímek působivě zobrazuje krásu jednotlivého okamžiku, ale zaobírá se i otázkami paměti a možností porozumění vlastní minulosti.
Režie: Anocha Suwichakornpong
Hrají: Arak Amornsupasiri, Atchara Suwan, Visra Vichit-Vadakan, Inthira Charoenpura, Soraya Nakasuwan, Rassami Paoleungtong, Penpak Sirikul, Thongdeelert Jawaree, Apiny Sakuljaroensuk, Sajee Apiwong, Waywiree Ittianunkul, Natdanai Wangsiripaisarn
Scénář: Anocha Suwichakornpong
Kamera: Ming Kai Leung
Střih: Lee Chatametikool, Machima Ungsriwong
Hudba: Wuttipong Leetrakul
Producent: Soros Sukhum, Benjawan Somsin, Lee Chatametikool, Anocha Suwichakornpong
Distributor: LUXBOX
Země: Francie, Nizozemí, Thajsko
Rok výroby: 2016
Délka filmu (min.): 105
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: thajsky
Titulky: anglické, české
Ocenění a nominace:
MFF v Locarnu 2016 – V soutěži
 

Než se setmí Než se setmí
 
Promítání
23.03.2017 / 21:15 Praha |CineStar Praha Anděl, #2, Kofila     koupit lístek Přidat do Můj Program
25.03.2017 / 17:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #2, Kofila     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.