CS | EN
zpět

Park / Park / Park

Popis filmu: Deset let po letních hrách v Aténách je opuštěný, chátrající olympijský areál hřištěm pro divoké psy a party puberťáků řecké „ztracené generace“. Energický debut talentované Sofie Exarchouové je portrétem anarchistického, dekadentního dospívaní tváří v tvář úpadku a mementům zašlé slávy Řecka. Strhující mladí herci a dánská hvězda Thomas Bo Larsen ve snímku pochvalně připodobňovaném ke Kids amerického režiséra Larryho Clarka.
Režie: Sofia Exarchou
Hrají: Dimitris Kitsos, Dimitra Vlagkopoulou, Enuki Gvenatadze, Lena Kitsopoulou, Yorgos Pandeleakis, Thomas Bo Larsen,Julio Katsis, Goga Tsiklauri, David Szymczak, Minella Balli, Panagiotis Papadopoulos, Nikos Zeginoglou, Mario Tzutti, Savvas Bakachashvili, Yorgos Monastiriotis, Teo Angelov
Scénář: Sofia Exarchou
Kamera: Monika Lenczewska
Střih: Yorgos Mavropsaridis, Sofia Exarchou
Hudba: The Boy
Producent: Amanda Livanou, Christos V. Konstantakopoulos
Distributor: Stray Dogs
Země: Řecko, Polsko
Rok výroby: 2016
Délka filmu (min.): 100
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky, řecky
Titulky: anglické, české
Ocenění a nominace:
MFF v San Sebastiánu 2016 – Cena New Directors
MFF v Soluni 2016 – Nejlepší herečka
MFF v Torontu 2016 – Official Selection

 
Park Park Park Park
 
Promítání
24.03.2017 / 21:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby     koupit lístek Přidat do Můj Program
25.03.2017 / 13:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby     koupit lístek Přidat do Můj Program
26.03.2017 / 14:15 Praha |CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.