CS | EN
zpět

Pátrání po Rockym II / Where is Rocky II? / Where is Rocky II?

Popis filmu: Když umělec Ed Ruscha v roce 1979 ukryl umělou skálu kdesi v Mohavské poušti, nemohl tušit, že se po jejích stopách o léta později vydají dva scenáristé a soukromý detektiv. Ruschova skála, pojmenovaná po legendárním filmu Rocky II, inspirovala oscarového scenáristu Pierra Bismutha (Věčný svit neposkvrněné mysli) k filmovému pátrání, jehož výsledkem je mysteriózní „fake fiction" příběh.
Režie: Pierre Bismuth
Hrají: Robert Knepper , Milo Ventimiglia , Richard Edson , Barry O’Rourke , Tania Raymonde , Roger Guenveur Smith , Stephen Tobolowsky
Scénář: Pierre Bismuth
Kamera: David Raedeker
Střih: Elise Pascal, Matyas Veress, Thomas Doneux
Hudba: Hugo Lippens
Producent: Gregoire Gensollen
Distributor: Pascale Ramonda
Země: Belgie, Francie, Německo, Itálie
Rok výroby: 2016
Délka filmu (min.): 93
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky
Titulky: české
 
Pátrání po Rockym II Pátrání po Rockym II Pátrání po Rockym II
 
Promítání
27.03.2017 / 17:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize     koupit lístek Přidat do Můj Program
30.03.2017 / 14:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.