CS | EN
zpět

Pohádka pohádek / Tale of Tales / Il Racconto dei Racconti

Popis filmu: Tři království, kterým vládne lidská povaha v celé své kráse i ošklivosti, doprovázená kouzly a příšerami. Hořký osud královny toužící po dítěti se prolíná s příběhem krále, který miloval více obří blechu než vlastní dceru, zatímco třetího panovníka zachvátila vášeň pro jednu z tajemných stařen. Vizuálně opulentní a hvězdně obsazené pohádkové drama Mattea Garroneho ověnčené řadou prestižních cen.
Režie: Matteo Garrone
Hrají: Salma Hayek, Toby Jones, Vincent Cassel, Shirley Henderson, John C. Reilly, Shirley Henderson, Hayley Carmichael, Bebe Cave
Scénář: Matteo Garrone, Ugo Chiti, Edoardo Albinati, Massimo Gaudioso
Kamera: Peter Suschitzky
Střih: Marco Spoletini
Hudba: Alexandre Desplat
Producent: Matteo Garrone, Jeremy Thomas, Anne Labadie, Jean Labadie
Distributor: The Festiva Agency
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 2015
Délka filmu (min.): 125
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky
Titulky: české
Ocenění a nominace:
MFF v Cannes 2015 – V soutěži
Donatelův David (Italské výroční filmové ceny) 2016 – Nejlepší režie, Nejlepší kostými, Nejlepší kamera, Nejlepší výprava, Nejlepší speciální efekty, Nejlepší masky, Nejlepší styling
 
Pohádka pohádek Pohádka pohádek Pohádka pohádek Pohádka pohádek
 
uvádíme za podpory
Italský kulturní institut Praha
Italský kulturní institut Praha
Promítání
29.03.2017 / 19:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
30.03.2017 / 16:15 Praha |CineStar Praha Anděl, #6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.