CS | EN
zpět

Privilegium / Privilege / Privilege

Popis filmu: Film vizionářského režiséra a průkopníka dokudramatu Petera Watkinse z roku 1967 je zasazen do tehdy blízké budoucnosti sedmdesátých let v alternativní polofašistické Velké Británii. Hrdinou je zklamaný popový zpěvák Steven Shorter (hudebník Paul Jones), jenž je manipulován a ovládán korporacemi, cenzory a církví, kteří se z něj pokoušejí stvořit mesiášského vůdce. Film, který předběhl svou dobu.
Režie: Peter Watkins
Hrají: Jean Shrimpton, Paul Jones, Doreen Mantle, Jeremy Child, James Cossins, Arthur Pentelow, Malcolm Rogers, Michael Barrington, Michael Medwin
Scénář: Norman Bogner
Kamera: Peter Suschitzky
Střih: John Trumper
Hudba: Mike Leander
Producent: John Heyman, Peter Watkins
Distributor: Park Circus
Země: Velká Británie
Rok výroby: 1967
Délka filmu (min.): 103
Formát filmu: Bluray
Původní znění: anglicky
Titulky: české
 
Privilegium
 
Promítání
26.03.2017 / 16:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.