CS | EN
zpět

Psycho Raman / Psycho Raman / Raman Raghav 2.0

Popis filmu: Ramanna žije v bombajských ulicích a přes den si přivydělává, jak může. Se soumrakem se stává vtělením sériového vraha Ramana Raghava, jemuž padly za oběť desítky lidí z nejnižší kasty. Na stopu brutálních vražd se vydává ambiciózní detektiv Raghavan, aniž by tušil, že ho Ramanna po celou dobu sleduje. Temný kriminální thriller byl uveden na 69. MFF v Cannes.
Režie: Anurag Kashyap
Hrají: Nawazuddin Siddiqui, Vicky Kaushal, Sobhita Dhulipala, Mukesh Chhabra, Anuschka Sawhney
Scénář: Vasan Bala, Anurag Kashyap
Kamera: Jay Oza
Střih: Aarti Bajaj
Hudba: Ram Sampath
Producent: Vikas Bahl, Vikramaditya Motwane
Distributor: Stray Dogs
Země: Indie
Rok výroby: 2016
Délka filmu (min.): 133
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: hindsky
Titulky: anglické, české
 

Psycho Raman Psycho Raman Psycho Raman Psycho Raman
 
Promítání
28.03.2017 / 21:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #2, Kofila     koupit lístek Přidat do Můj Program
31.03.2017 / 22:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #2, Kofila     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.