CS | EN
zpět

Radúz a Mahulena / Radúz and Mahulena / Radúz a Mahulena

Popis filmu: Zeyerova romantická pohádka o strastiplné pouti prince Radúze a princezny Mahuleny, kteří musejí k naplnění své lásky překonat řadu protivenství, nebezpečí a temných kouzel. Filmová adaptace Petra Weigla s hudbou Josefa Suka dává vyniknout podmanivé poetice a okouzlující výpravě dnes již klasického snímku v hlavní roli s Janem Třískou, který převezme na Febiofestu cenu Kristián za přínos světové kinematografii.
Režie: Petr Weigl
Hrají: Jan Tříska, Magda Vášáryová, Jaroslava Adamová, Jiří Adamíra, Vladimír Ráž, Dana Medřická, Vladimír Menšík, Naďa Urbánková, Jaroslava Obermaierová, Petr Svojtka, Miloslav Korn, Marie Popelková, Otakar Brousek st.
Scénář: Julius Zeyer (divadelní hra), Josef Topol (úprava dialogů), Petr Weigl
Kamera: Jiří Kadaňka
Střih: Karel Kohout
Hudba: Josef Suk
Producent: Filmové studio Barrandov, Československá televize Praha
Distributor: Česká televize
Kopie: Česká televize
Země: Československo
Rok výroby: 1970
Délka filmu (min.): 111
Formát filmu: (none)
Původní znění: česky
Titulky: Bez titulků
Hosté: Jan Tříska
 
Radúz a Mahulena Radúz a Mahulena Radúz a Mahulena Radúz a Mahulena
 
uvádíme za podpory
Česká televize
Česká televize
Promítání
25.03.2017 / 16:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #7, Pražské služby     koupit lístek - (English unfriendly) Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.