CS | EN
zpět

Ráj / Paradise / Рай

Popis filmu: Ruská aristokratka Olga působila ve Francii v protiněmeckém odboji. Po zatčení se dostává do rukou dvěma mužům, kolaborantovi Julesovi a vlivnému důstojníkovi SS Helmutovi, s nímž kdysi prožila vášnivý románek. Protiválečné černobílé drama ruského režiséra Andreje Končalovského získalo Stříbrného lva na MFF v Benátkách a bylo oscarovým kandidátem Ruska v kategorii Nejlepší neanglicky mluvený film.
Režie: Andrey Konchalovskiy
Hrají: Julia Vysotskaya, Christian Clauss, Philippe Duquesne, Jakob Diehl, Peter Kurth, Victor Sukhorukov, Isabelle Habiague, Pyotr Mikhalkov, Valérie Zaccomer, Pierre Nisse, Natalya Kurdyubova, Larisa Kuznetsova
Scénář: Andrey Konchalovskiy, Elena Kiseleva
Kamera: Alexander Simonov
Střih: Ekaterina Vesheva, Sergei Taraskin
Hudba: Sergey Shustitskiy
Producent: Andrey Konchalovskiy, Florian Deyle
Distributor: ARRI
Země: Německo, Rusko
Rok výroby: 2016
Délka filmu (min.): 131
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: německy, rusky, francouzsky
Titulky: anglické, české
Ocenění a nominace:
MFF v Benátkách 2016 – Stříbrný lev za nejlepší režii
FF v Mar del Plata 2016 – Nejlepší scénář
 
Ráj Ráj Ráj Ráj
 
Promítání
23.03.2017 / 16:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ     koupit lístek Přidat do Můj Program
24.03.2017 / 13:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ     koupit lístek Přidat do Můj Program
25.03.2017 / 11:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.