CS | EN
zpět

Sama v noci na břehu moře / On the Beach at Night Alone / Bamui haebyun-eoseo honja

Popis filmu: Herečka Younghee se vzdala všeho a v cizím městě čeká, zda za ní přijede její ženatý milenec. Chodí na pláž a v jejím srdci se chvěje otázka, zda mu chybí tolik jako on jí. Jaká je váha lásky v lidském životě? Kim Minhee za svůj výkon v roli Younghee získala cenu pro nejlepší herečku v hlavní roli na letošním Berlinale, kde měl film premiéru v hlavní soutěži.
Režie: Hong Sang-soo
Hrají: Kim Minhee, Seo Younghwa, Kwon Haehyo, Jung Jaeyoung, Song Seonmi, Moon Sungkeun, Ahn Jaehong, Park Yeaju Karl Feder, Mark Peranson, Bettina Steinbrügge
Scénář: Hong Sang-soo
Kamera: Kim Hyungkoo, Park Hongyeol
Střih: Hahm Sungwon
Producent: Hong Sang-soo
Distributor: Finecut
Země: Jižní Korea
Rok výroby: 2017
Délka filmu (min.): 101
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: korejsky
Titulky: anglické, české
 
Sama v noci na břehu moře Sama v noci na břehu moře Sama v noci na břehu moře Sama v noci na břehu moře
 
Promítání
28.03.2017 / 14:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ     koupit lístek Přidat do Můj Program
29.03.2017 / 22:15 Praha |CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ     koupit lístek Přidat do Můj Program
30.03.2017 / 16:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.