CS | EN
zpět

Úkryt v zoo / The Zookeeper's Wife / The Zookeeper's Wife

Popis filmu: Varšava je obsazena nacistickými vojáky a brzy začínají odjíždět transporty. Žena ředitele městské zoologické zahrady, Antonina Żabińska, se spolu s manželem zapojí do odboje a neuvěřitelným způsobem se pokusí zachránit stovky životů, lidských i zvířecích. Hvězdně obsazené drama dle stejnojmenného mezinárodního bestselleru, založeného na skutečných událostech, bylo natočeno v České republice.
Režie: Niki Caro
Hrají: Jessica Chastain, Daniel Brühl, Iddo Goldberg, Michael McElhatton, Johan Heldenbergh, Shira Haas, Goran Kostic, Brian Caspe, Magdalena Lamparska, Petra Bučková, Daniel Ratimorský, Daniel Sidon
Scénář: Angela Workman
Kamera: Andrij Parekh
Střih: David Coulson
Hudba: Harry Gregson-Williams
Producent: Jeff Abberley, Diane Miller Levin, Jamie Patricof, Kim Zubick
Distributor: CinemArt a.s.
Kopie: CinemArt a.s.
Země: USA
Rok výroby: 2017
Délka filmu (min.): 127
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky
Titulky: české
 

Úkryt v zoo Úkryt v zoo Úkryt v zoo Úkryt v zoo
 
Promítání
25.03.2017 / 18:45 Praha |CineStar Praha Anděl, #9, Česko země příběhů     koupit lístek Přidat do Můj Program
27.03.2017 / 20:00 Praha |CineStar Praha Černý most, #3     koupit lístek Přidat do Můj Program
28.03.2017 / 14:45 Praha |CineStar Praha Anděl, #9, Česko země příběhů     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.