CS | EN
zpět

Vážná hra / A Serious Game / Den allvarsamma leken

Popis filmu: Arvid a Lydia se do sebe bláznivě zamilují, ale prostředí stockholmské vyšší společnosti na počátku 20. století přeje mnohem více manželstvím z rozumu než z lásky. Příběh vášně, která je stejně omamná jako ničivá, vychází z románu klasika švédské literatury Hjalmara Soderberga. Režie se ujala režisérka a herečka Pernilla Augustová, dlouholetá spolupracovnice Ingmara Bergmana.
Režie: Pernilla August
Hrají: Michael Nyqvist, Sverrir Gudnason, Mikkel Boe Følsgaard, Liv Mjönes, Sven Nordin, Karin Franz Körlof, Göran Ragnerstam, Staffan Göthe
Scénář: Lone Scherfig
Kamera: Erik Mollberg Hansen
Střih: Åsa Mossberg
Hudba: Matti Bye
Producent: Frida Bargo, Patrik Andersson, Fredrik Heinig
Distributor: Swedish Film Institute
Země: Švédsko
Rok výroby: 2016
Délka filmu (min.): 115
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: švédsky
Titulky: anglické, české
 
Vážná hra Vážná hra Vážná hra Vážná hra
 
Promítání
25.03.2017 / 16:15 Praha |CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ     koupit lístek Přidat do Můj Program
26.03.2017 / 19:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.