CS | EN
zpět

Vítejte v New Yorku / Welcome to New York / Welcome to New York

Popis filmu: Ředitel Světové banky Devereaux (G. Dépardieu) je muž s obrovskou mocí a sexuální predátor, kterému pod rukama denně protékají miliardy dolarů a podobnou rychlostí se mění i společnice na jeho večírcích. Nikdo ale není nedotknutelný. Kontroverzní drama Abela Ferrary je volně inspirováno kauzou ředitele Mezinárodního měnového fondu Dominika Strausse-Kahna, která v roce 2011 otřásla světovými médii.
Režie: Abel Ferrara
Hrají: Gérard Depardieu, Jacqueline Bisset, Marie Mouté, Pamela Afesi, Nikki James, Paul Calderon, Paul Hipp, Shanyn Leigh, Amy Ferguson
Scénář: Chris Zois, Abel Ferrara
Kamera: Ken Kelsch
Střih: Anthony Redman
Producent: Adam Folk
Distributor: Wild Bunch
Země: USA
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 125
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky
Titulky: české
Hosté: Abel Ferrara
 
Vítejte v New Yorku Vítejte v New Yorku Vítejte v New Yorku Vítejte v New Yorku
 
Promítání
24.03.2017 / 19:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
25.03.2017 / 16:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.