CS | EN
zpět

Východní přísliby / Eastern Promises / Eastern Promises

Popis filmu: Porodní asistentka Anna (Naomi Wattsová) objeví deník zemřelé ruské dívky a rozhodne se pátrat po její minulosti. Urputná snaha získat odpovědi na otázky ji zavede hluboko do prostředí brutální ruskojazyčné mafie v Londýně, až k Nikolaji Lužinovi (Viggo Mortensen). David Cronenberg s Peterem Suschitzkym vytvořili moderní noir, jehož scéna v sauně již vešla do učebnic kinematografie.
Režie: David Cronenberg
Hrají: Josef Altin, Naomi Watts, Viggo Mortensen, Vincent Cassel, Armin Mueller-Stahl, Sinéad Cusack, Jerzy Skolimowski, Olegar Fedoro
Scénář: Steven Knight
Kamera: Peter Suschitzky
Střih: Ronald Sanders
Hudba: Howard Shore
Producent: Robert Lantos, Paul Webster
Distributor: Blue Sky Film Distribution
Kopie: Blue Sky Film Distribution
Země: USA, Velká Británie, Kanada
Rok výroby: 2007
Délka filmu (min.): 100
Formát filmu: 35 mm
Původní znění: anglicky
Titulky: české
Ocenění a nominace:
MFF v Torontu 2007 – Cena diváků
Ceny Genie (Kanadské výroční filmové ceny) 2007 – Nejlepší herec ve vedlejší roli, Nejlepší původní scénář, Nejlepší kamera, Nejlepší střih, Nejlepší původní hudba, Nejlepší zvuk, Nejlepší střih zvuku
 

Východní přísliby Východní přísliby Východní přísliby Východní přísliby Východní přísliby Východní přísliby
 
Promítání
28.03.2017 / 16:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.