CS | EN
zpět

Znič místo, kde skrýváš se / Burn The Place You Hide: St Thomas / Burn The Place You Hide: St Thomas

Popis filmu: Thomas Hansen, známý v rodném Norsku spíše pod pseudonymem St Thomas, byl zjevením hudební scény. Nenápadný kluk, který se živil jako pošťák, náhle uchvátil nejen folkové posluchače hloubkou textů i upřímností projevu. Jeho hvězda raketově stoupala, ale sláva a hudební byznys začaly umělce stejnou měrou děsit. Dokument Richarda Knightse je vůbec první, který mapuje Hansenovu kariéru i jeho osobní běsy.
Režie: Richard Knights
Hrají: Thomas Hansen
Scénář: Richard Knights
Kamera: Richard Knights, Gary Reynolds
Střih: Richard Knights
Hudba: Thomas Hansen
Producent: Richard Knights, Gary Reynolds
Distributor: Native Weapon Films
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2016
Délka filmu (min.): 115
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky, norsky
Titulky: anglické, české
Ocenění a nominace:
MFF v Bergenu 2016 – Official Selection
MFF Doc´n Roll 2016 – Official Selection
 

Znič místo, kde skrýváš se Znič místo, kde skrýváš se Znič místo, kde skrýváš se Znič místo, kde skrýváš se Znič místo, kde skrýváš se
 
Promítání
23.03.2017 / 17:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5     koupit lístek Přidat do Můj Program
25.03.2017 / 17:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.