CS | EN
zpět

Zuřivost / Rage / Ikari

Popis filmu: Manželský pár brutálně zavražděný ve svém domově, na zdi rudý nápis „zuřivost“. O rok později zůstává vrah stále nepolapen. Ve třech japonských městech se odehrávají tři paralelní příběhy, v jejichž centru stojí mladý muž s neznámou minulostí. Napětí a podezření se stupňuje. Který z nich je vrahem? Thriller podle oceňované knižní předlohy doprovází původní hudba žijící legendy Ryuichiho Sakamota.
Režie: Sang-Il Lee
Hrají: Ken Watanabe, Mirai Moriyama, Kenichi Matsuyama, Go Ayano, Aoi Miyazaki, Satoshi Tsumabuki
Scénář: Sang-Il Lee
Kamera: Norimichi Kasamatsu
Střih: Tsuyoshi Imai
Hudba: Ryuichi Sakamoto
Producent: Genki Kawamura, Shinnosuke Usui
Distributor: Versatile
Země: Japonsko
Rok výroby: 2016
Délka filmu (min.): 142
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: japonsky
Titulky: anglické, české
Ocenění a nominace:
MFF v San Sebastiánu 2016 – V soutěži
 

Zuřivost Zuřivost Zuřivost Zuřivost
 
Promítání
26.03.2017 / 18:45 Praha |CineStar Praha Anděl, #2, Kofila     koupit lístek Přidat do Můj Program
28.03.2017 / 16:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #2, Kofila     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.