CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
Re-Masters
Sekce nabízí nový pohled na tři klasiky německé kinematografie – rozporuplnou osobnost velikána světového filmu Fritze Langa objevíme ve stejnojmenném biografickém snímku, který doplní projekce Langova Vrah mezi námi. Nový dokumentární portrét a restaurovaná verze televizního filmu připomenou osobu a dílo Reinera Wernera Fassbindera. A konečně adaptace méně známého protiválečného dramatu Ernesta Lubitsche se ujal Francois Ozon.
 
Fassbinder / Fassbinder / Fassbinder (Německo) Režie: Annekatrin Hendel (Re-Masters)
Frantz / Frantz / Frantz (Francie, Německo) Režie: François Ozon (Re-Masters)
Fritz Lang / Fritz Lang / Fritz Lang (Německo) Režie: Gordian Maugg (Re-Masters)
Vrah mezi námi / M / M (Německo) Režie: Fritz Lang (Re-Masters)
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.