CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
Off program
V letošním roce se v rámci doprovodného programu Febiofestu OFF mohou diváci těšit na jeho obsahové obohacení a dramaturgické propojení s filmovým programem. Festival tak nabízí novou platformu a místo pro setkávání a rozšíření nejen filmových obzorů pro mladého návštěvníka, filmového profesionála, ale i pro většinového diváka festivalu, včetně těch nejmenších. Hlavním tématem doprovodného programu jsou nové technologie, stávající se čím dál častěji běžnou složkou každodenního života nás všech. V blízké Radlické kulturní sportovně vás čeká sedm dní plných nejen filmových zážitků, ale i hudebních vystoupení, diskuzí s hosty a tvůrci, přednášek či zajímavých výstav.
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.