CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
Culinary Cinema
Febiofest již potřetí uvádí mimořádný kulinářský a filmový zážitek Culinary Cinema – filmové projekce spojené s exkluzivními večeřemi. V rámci tří dnů se bude promítat v kině Cinestar Praha - Anděl a večeře budou následně servírovány v prostředí Restaurant delight v přilehlém pražském hotelu andel's by Vienna House Prague. Návštěvníci tak nejprve uvidí vybraný film a následně ochutnají menu inspirované daným snímkem v podání špičkového šéfkuchaře. Sekce představí tři filmové novinky – dokumentární snímek o možná nejslavnější restauraci současnosti, kodaňské Nomě, spojený s menu Skandinávský vítr, na americký noirový thriller naváže menu Temná příchuť a italskou dramatickou komedii doplní menu Nesuď knihu podle obalu.
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.