CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
Asijský pohled
Sekce věnovaná asijským filmům se pokouší skoro o nemožné, představit divákům během jednoho týdne nové snímky napříč žánry a zeměmi největšího a nejlidnatějšího světadílu. Proto je náš výběr třeba považovat spíše za jakési nahlédnutí nežli ucelený přehled toho, co se v asijské kinematografii dneška děje. Ve výběru ani letos nechybí výrazné, na evropských festivalech často oceňované snímky z Japonska a Jižní Koreje. Tu zastupují dokonce dva její asi nejznámější a přitom tak rozdílní současní tvůrci – Kim Ki-duk a Hong Sang-soo. Najdete zde také akční thrillery z Hongkongu a Indie či dramata věnující se tradicím, historii i aktuálním společenským problémům.
 
Cesta do Mandalay / The Road to Mandalay / Zai Jian Wa Cheng (Francie, Německo, Myanmar (Barma), Tchaj-wan) Režie: Midi Z (Asijský pohled)
Harmonium / Harmonium / Fuchi ni tatsu (Japonsko, Francie) Režie: Kôji Fukada (Asijský pohled)
Jako ryba v síti / The Net / Geumul (Jižní Korea) Režie: Ki-duk Kim (Asijský pohled)
Katův učeň / Apprentice / Apprentice (Singapur, Francie, Německo, Hongkong, Katar) Režie: Junfeng Boo (Asijský pohled)
Než se setmí / By the Time It Gets Dark / Dao Khanong (Francie, Nizozemí, Thajsko) Režie: Anocha Suwichakornpong (Asijský pohled)
Zuřivost / Rage / Ikari (Japonsko) Režie: Sang-Il Lee (Asijský pohled)
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.