CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
Ozvěny Balkánu
Dva mladíci v opuštěných bungalovech, parta teenagerů v chátrajícím olympijském stadionu, muž středního věku na řeckém ostrůvku... Samotní hrdinové i jednotlivé lokace nejsou umělými kulisami a učebnicovými hlavními charaktery. Naopak se jedná o skutečná místa a opravdové lidi. Jedna z klasických sekcí Febiofestu je totiž zaměřena na region, ve kterém se mísí osobitý humor, rázovitá hudba, sociální dramata současnosti, ale i stále živé vzpomínky na události z konfliktů, které zanechaly v místních lidech a v samotné krajině dosud nezhojené rány. A každý se s nimi vyrovnává svým jedinečným způsobem...
 
Anishoara / Anishoara / Anişoara (Německo, Moldavsko) Režie: Ana-Felicia Scutelnicu (Ozvěny Balkánu)
Černá ovce / The Black Pin / Igla ispod praga (Srbsko, Černá hora) Režie: Ivan Marinović (Ozvěny Balkánu)
Nezákonný / Illegitimate / Ilegitim (Francie, Polsko, Rumunsko) Režie: Adrian Sitaru (Ozvěny Balkánu)
Park / Park / Park (Řecko, Polsko) Režie: Sofia Exarchou (Ozvěny Balkánu)
Psi / Dogs / Caini (Bulharsko, Francie, Katar, Rumunsko) Režie: Bogdan Mirică (Ozvěny Balkánu)
Suntan / Suntan / Suntan (Řecko) Režie: Argyris Papadimitropoulos (Ozvěny Balkánu)
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.