CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
Junior
Výběr sekce Junior se snaží vyjít vstříc všem svým divákům od těch nejmenších přes školáky až po studenty středních škol či rodiny s dětmi. Mezi animovanými tituly najdete tvorbu českého klasika Břetislava Pojara i jeden z nejlepších animovaných filmů loňského roku, který se dočkal nominace na Oscara, Můj život Cukety. Další žánry filmů pro děti a mládež zastoupí dobrodružný dobový film, zvířecí dokument či současná americká komedie o těžkostech dospívání. Sekce je sice určená primárně školám, ale většinu snímků uvádíme i o víkendu a v brzkých odpoledních hodinách, abychom tak na festival přivedli rodiny s dětmi nebo jednoduše vyhověli divákům, kteří se o dětské filmy a filmy pro mládež zajímají.
 
Anča a Pepík / Annie and Joe / Anča a Pepík (Česká republika) Režie: Michal Žabka (Junior)
Fannyina cesta / Fanny´s Journey / Le Voyage de Fanny (Belgie, Francie) Režie: Lola Doillon (Junior)
Můj život Cukety / My Life As a Courgette / Ma Vie de Courgette (Francie, Švýcarsko) Režie: Claude Barras (Junior)
Pojar dětem / Pojar to Children / Pojar dětem (Česká republika) Režie: Břetislav Pojar, Michal Žabka (Junior)
Slash / Slash / Slash (USA) Režie: Clay Liford (Junior)
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.