CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
Queer Now
Sekce zaměřená na queer kinematografii má nový titul a nabízí výběr tematicky, geograficky i žánrově různorodých snímků, ze kterých si vyberou divačky a diváci bez ohledu na svou identitu a orientaci. Zahajuje ji hvězdně obsazená rekonstrukce skandálu z dějin amerického pornoprůmyslu Král Kobra. Trojice filmů s politickým ostnem zastupuje festivalově horký region Latinské Ameriky a věnuje se perzekuci na Kubě 50. let i skutečnému případu lesbické rodiny. Rezonujícím tématem je homofobie v „machosportech", jako je fotbal a rugby, i ztráta milované osoby v evropských debutech, rozkročených od černé road-movie komedie po formálně hravé melodrama. Aktuální zprávu o blízkém okolí podává Nový svět o queer imigrantech v Polsku a koprodukce mezi Českou republikou a balkánskými státy Ústava.
 
Jesús / Jesus / Jesús (Kolumbie, Francie, Německo, Chile, Řecko) Režie: Fernando Guzzoni (Queer Now)
Král Kobra / King Cobra / King Cobra (USA) Režie: Justin Kelly (Queer Now)
Liebmann / Liebmann / Liebmann (Německo) Režie: Jules Herrmann (Queer Now)
Nový svět / New World / Nowy Swiat (Polsko) Režie: Elżbieta Benkowska, Michał Wawrzecki, Łukasz Ostalski (Queer Now)
Přihrávka / The Pass / The Pass (Velká Británie) Režie: Ben A. Williams (Queer Now)
Rara / Rara / Rara (Argentina, Chile) Režie: Pepa San Martín (Queer Now)
Santa a Andrés / Santa & Andres / Santa y Andrés (Kolumbie, Kuba, Francie) Režie: Carlos Lechuga (Queer Now)
Ústava / The Constitution / Ustav Republike Hrvatske (Chorvatsko, Česká republika, Slovinsko, Srbsko, Makedonie) Režie: Rajko Grlić (Queer Now)
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.