CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
Made in USA
Americký film netvoří jen studiová velkovýroba, postprodukční triky, celebrity, povrchní zábava. Naopak, v USA existují desítky menších nízkorozpočtových produkcí, které dokazují neobyčejný tvůrčí potenciál. Tato sekce je věnována právě americkým nezávislým a autorským filmařům. Antonio Campos z filmařského kolektivu Bordeline Films, Jeff Nichols označovaný jako „nejlepší americký režisér své generace", nebo naopak krajinářka Kelly Reichardtová, pro kterou „film je vstupní branou k pochopení lidí". Debutanti se zde potkávají se těmi zkušenějšími i již zavedenými režiséry, aby skrze své dramatické a komediální převážné ženské postavy, práci s formou a dostatečnou citlivostí reflektovali následky a příčiny zlomených srdcí.
 
Christine / Christine / Christine (Velká Británie, USA) Režie: Antonio Campos (Made in USA)
Loving / Loving / Loving (Velká Británie, USA) Režie: Jeff Nichols (Made in USA)
Una / Una / Una (Velká Británie, USA) Režie: Benedict Andrews (Made in USA)
Živý náklad / Live Cargo / Live Cargo (Bahamské ostrovy, USA) Režie: Logan Sandler (Made in USA)
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.