CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
Masters
Nová festivalová sekce se zaměřuje na aktuální tvorbu režisérů, kteří se již díky svým filmům a výraznému autorskému rukopisu zapsali do dějin světové kinematografie. Jedenáct mužů a jedna žena, jejichž snímky znají diváci Febiofestu z předchozích ročníků, z českých kin a často i z televize. Dvanáct výrazných autorských tvůrců a jejich svébytný pohled na současný svět. Filmy z Evropy, Jižní a Severní Ameriky i Asie. Dvanáct snímků, které byste si neměli nechat uniknout, ať již abyste se podívali na nejnovější film svého oblíbeného autora, nebo třeba pro sebe objevili nové jméno, které vám zatím unikalo. Aktuální filmy sekce Masters doplňuje projekce kultovního filmu režiséra Davida Lynche Modrý samet, který si diváci sami vybrali v anketě. Modrý samet uvádíme v nové restaurované digitální verzi.
 
Daguerrotypie / Daguerrotype / Le secret de la chambre noire (Belgie, Francie, Japonsko) Režie: Kiyoshi Kurosawa (Masters)
Elle / Elle / Elle (Francie, Německo, Belgie) Režie: Paul Verhoeven (Masters)
Mžitky / Afterimage / Powidoki (Polsko) Režie: Andrzej Wajda (Masters)
Na mléčné dráze / On the Milky Road / On the Milky Road (Srbsko, Velká Británie, USA) Režie: Emir Kusturica (Masters)
Poezie bez konce / Endless Poetry / Poesía sin fin (Francie, Chile) Režie: Alejandro Jodorowsky (Masters)
Ráj / Paradise / Рай (Německo, Rusko) Režie: Andrey Konchalovskiy (Masters)
Spočinout jen ve snu / Peace to Us in Our Dreams / Ramybe musu sapnuose (Francie, Litva, Rusko) Režie: Sharunas Bartas (Masters)
Sůl a oheň / Salt and Fire / Salt and Fire (Francie, Německo, Mexiko, USA) Režie: Werner Herzog (Masters)
Vážná hra / A Serious Game / Den allvarsamma leken (Švédsko) Režie: Pernilla August (Masters)
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.