CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
Noční cirkus
Jsou zvířata, která v noci nechodí spát, která se naopak za soumraku budí a teprve vyráží za zábavou. A i pro ně má Febiofest svůdnou nabídku filmů. Krvavé horory, postapokalyptická dramata, akční umění zlomených rukou nebo prostřelená ramena, ale i bizarní a nekorektní komedie. Žánrům, stylům a diagnózám se zde nekladou hranice. Budete se smát, budete se bát a za oboje vám bude možná trapně. Jedinou jistotou je, že výběr těchto filmů vždy vytvoří vzrušení a emoční napětí nočních diváků a udrží je v sedadlech kina bdělé.
 
Křížová palba / Free Fire / Free Fire (Francie, Velká Británie) Režie: Ben Wheatley (Noční cirkus)
Nenarozená pomsta / Prevenge / Prevenge (Velká Británie) Režie: Alice Lowe (Noční cirkus)
Temnota / The Darkness / Las Tinieblas (Mexiko) Režie: Daniel Castro Zimbrón (Noční cirkus)
Zásah / Headshot / Headshot (Indonésie) Režie: Timo Tjahjanto, Kimo Stamboel (Noční cirkus)
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.