CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
Nová Evropa
Tradiční soutěžní sekce prvních a druhých snímků nastupujících filmařů ze zemí Evropy, která představuje myšlenkově a formálně ambiciózní a odvážná díla. Filmy, jež provokují, reflektují a přinášejí autorské pohledy na současnou Evropu, ve které žijeme. Někdo se pro své úvahy a náměty vydává do minulosti, někdo do čisté fantazie, někdo se zaobírá jinakostí, někdo nelidskostí nebo naopak křehkostí. Není však pochyb, že každý z vybraných filmařů – i když je teprve na začátku své kariéry – nabízí osobité a hodnotné dílo. Některá již byla oceněna a objevena jinými festivaly, některá teprve na své první oslavy čekají.
 
Bez Boha / Godless / Bezbog (Bulharsko, Dánsko, Francie) Režie: Ralitza Petrova (Nová Evropa)
Dětské hřiště / Playground / Plac Zabaw (Polsko) Režie: Bartosz M. Kowalski (Nová Evropa)
Doma je tady / Home is Here / Home is Here (Rakousko, Česká republika) Režie: Tereza Kotyk (Nová Evropa)
Kamenné srdce / Heartstone / Hjartasteinn (Dánsko, Island) Režie: Gudmundur Arnar Gudmundsson (Nová Evropa)
Mládí vůdce / The Childhood of a Leader / The Childhood of a Leader (Francie, Maďarsko, Velká Británie) Režie: Brady Corbet (Nová Evropa)
Obr / The Giant / Jätten (Dánsko, Švédsko) Režie: Johannes Nyholm (Nová Evropa)
Špína / Filthy / Špína (Slovensko, Česká republika) Režie: Tereza Nvotová (Nová Evropa)
V parku / The Park / Le Parc (Francie) Režie: Damien Manivel (Nová Evropa)
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.