CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
Central Park
Distribuční předpremiéry, komedie, historická dramata i akční thrillery, hlavně ale kvalitní snímky s diváckým potenciálem se nově nacházejí v sekci nazvané podle známého ústředního parku v New Yorku, ve kterém se potkávají lidé všech věků, profesí, zájmů, rodiny s dětmi, sportovci i romantické duše. Obdobně by i tato sekce měla být otevřená všem divákům a zaujmout nejen pravidelné návštěvníky festivalu, ale i ty, kteří třeba na Febiofest zavítají zcela poprvé. Central Park nabídne také dvě premiéry českých koprodukčních snímků: Přes kosti mrtvých od Agnieszky Hollandové – zahajovací film festivalu – a druhý celovečerní snímek talentované slovenské režisérky Ivety Grófové, Pátá loď.
 
Brimstone / Brimstone / Brimstone (Belgie, Francie, Německo, Nizozemí) Režie: Martin Koolhoven (Central Park)
Lady Macbeth / Lady Macbeth / Lady Macbeth (Velká Británie) Režie: William Oldroyd (Central Park)
Láska a přátelství / Love and Friendship / Love and Friendship (Francie, Irsko, Nizozemí) Režie: Whit Stillman (Central Park)
Louisa na pobřeží / Louise by the Shore / Louise en hiver (Kanada, Francie) Režie: Jean-François Laguionie (Central Park)
Pátá loď / Little Harbour / Piata loď (Slovensko, Česká republika) Režie: Iveta Grófová (Central Park)
Polina / Polina / Polina, danser sa vie (Francie) Režie: Angelin Preljocaj (Central Park)
Popírání holocaustu / Denial / Denial (Velká Británie, USA) Režie: Mick Jackson (Central Park)
Proti všem / War on Everyone / War on Everyone (Velká Británie) Režie: John Michael McDonagh (Central Park)
Přes kosti mrtvých / Spoor / Pokot (Polsko, Česká republika, Německo, Švédsko, Slovensko) Režie: Agnieszka Holland (Central Park)
Sing Street / Sing Street / Sing Street (Irsko, Velká Británie, USA) Režie: John Carney (Central Park)
Stalinova pohovka / Stalin´s Couch / Le divan de Staline (Francie, Portugalsko) Režie: Fanny Ardant (Central Park)
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.