CS | EN

Hosté

AGNIESZKA HOLLAND

Jedna z nejvýraznější ženských postav současné kinematografie režisérka a scenáristka Agnieszka Holland má ve své filmografii řadu diváky i kritiky oceňovaných filmů. Patří mezi představitele polské nové vlny a její raná tvorba je řazena do kina morálního neklidu. Ve své tvorbě často tematizuje problematický osud jedince ve světě nebo ve společnosti a své postavy staví do nelehkých existenciálních podmínek. Filmy Agnieszky Holland se mnohdy dotýkají aktuální politické a sociální situace. V načrtnuté linii své tvorby pokračuje i v nejnovějším snímku Přes kosti mrtvých, který je adaptací románu polské spisovatelky Olgy Tokarczuk.

Projekce s Q&A:
Přes kosti mrtvých – pátek 24.3. ve 20:00, Cinestar Anděl, sál 9.

 
Přes kosti mrtvých / Spoor / Pokot (Polsko, Česká republika, Německo, Švédsko, Slovensko) Režie: Agnieszka Holland (Central Park )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.