CS | EN

Hosté

ANGELIN PRELJOCAJ

Angelin Preljocaj

Francouz Angelin Preljocaj studoval klasický balet, od kterého se odklonil k modernímu tanci. V roce 1984 založil vlastní taneční společnost Ballet Preljocaj, jejíž repertoár se hraje na největších světových scénách, jako je milánská La Scala, New York City Ballet nebo pařížská Opera. Prostředí tance a baletu ho inspirovalo k natočení několika krátkometrážních snímků a videí. Spolupracoval také s Olivierem Assayasem na autorském filmu Eldorado. Na podzim roku 2016 debutoval celovečerním snímkem Polina, který vychází ze stejnojmenného vizuálního románu Bastiena Vivèse a nese silně autobiografické rysy.

Projekce s Q&A:
Polina – neděle 26.3. v 19:30, Cinestar Anděl, sál 9.

 
Polina / Polina / Polina, danser sa vie (Francie) Režie: Angelin Preljocaj (Central Park )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.