CS | EN

Hosté

ANNEKATRIN HENDEL

Německá režisérka a scenáristka Annekatrin Hendel nejprve pracovala jako kostýmní a jevištní výtvarnice. V roce 1989 se podílela na vzniku berlínského Divadla 89. Krátce poté natočila svůj první krátkometrážní hraný snímek Chiquita For Ever. Od roku 2004 produkuje filmy pod hlavičkou společnosti It Works!, kterou sama založila. Hned její první produkční počin Zur Zeit verstorben sklidil na filmových festivalech velké uznání a další, Alle Alle byl uveden roku 2008 v premiéře na Berlinale. Dlouhodobě se věnuje tvorbě dokumentů pro německou televizi. Nejnovějším filmem z její produkce je portrét slavného režiséra Rainera Wernera Fassbindera.

Projekce s Q&A:
Fassbinder – pátek 24.3. v 19:00, Ponrepo.

 
Fassbinder / Fassbinder / Fassbinder (Německo) Režie: Annekatrin Hendel (Re-Masters )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.