CS | EN

Hosté

ANTONIN PERETJATKO

ANTONIN PERETJATKO

Francouzský režisér a scenárista Antonin Peretjatko pochází z Grenoblu. V rámci studií na filmové škole Louis-Lumière natočil několik krátkometrážních filmů a za svůj první snímek La fille du 14 juillet byl nominován v roce 2013 na Césara za Nejlepší debut. Pozornost si získal již dříve dokumentem Derrière les barreaux, ve kterém se zaměřil na proces natáčení filmu Prorok Jacquesa Audiarda. Za svůj film o filmu si odnesl cenu francouzské kritiky. V celovečerní tvorbě pokračoval o tři roky později komedií Zákon přežití v džungli, ve které kombinuje groteskní humor a společenskou satiru.

Projekce s Q&A:
Zákon přežití v džungli – pátek 24.3. v 19:00, Cinestar Anděl, sál 8.

 

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.