CS | EN

Hosté

CAMILLE RAULO

Camille Raulo působí jako vedoucí produkce ve francouzské společnosti JPL Films, která se zaměřuje na tvorbu krátkometrážních i dlouhometrážních animovaných snímků, televizních animovaných filmů, časopisů a dokumentů o klasické i počítačové animaci. Společnost byla založena v Rennes v roce 1995 a vyrobila přes padesát filmů, které dohromady získaly kolem 70 ocenění na festivalech po celém světě. Zatím nejnovějším filmem, jenž vyšel z produkce JPL Films, je Louisa na pobřeží režiséra Jean-Françoise Bigota. Kreslený příběh vypráví o postarší paní, která musí sama přestát zimu v opuštěném přímořském městečku.

Projekce s Q&A:
Louisa na pobřeží – pátek 31.3. ve 20:00, Cinestar Anděl, sál 12.

 
Louisa na pobřeží / Louise by the Shore / Louise en hiver (Kanada, Francie) Režie: Jean-François Laguionie (Central Park )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.