CS | EN

Hosté

DAMIEN MANIVEL

Damien Manivel

Francouzský tanečník a cirkusový akrobat Damien Manicel je také známý jako tvůrce krátkých filmů oceňovaných na mnoha evropských festivalech. Už za svůj první počin La dame au chien vyhrál cenu Jeana Viga. Jeho první dlouhometrážní snímek Un jeune poète získal speciální uznání od poroty na festivalu v Locarnu v roce 2012. Druhý celovečerní film Park se dostal do výběru ACID na MFF v Cannes. Damien Manivel čerpá ve své tvorbě inspiraci z povolání tanečníka a cirkusového umělce. Snaží se objevovat nevšední krásu v každodenních věcech a dávat význam událostem, které jsou na první pohled banální.

Projekce s Q&A:
V parku – pátek 24.3. ve 21:00, Cinestar Anděl, sál 3.

 
V parku / The Park / Le Parc (Francie) Režie: Damien Manivel (Nová Evropa )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.