CS | EN

Hosté

DUNCAN KENWORTHY

Producent filmů Láska nebeská či Notting Hill, Duncan Kenworthy, přijede na festival představit svůj nejnovější snímek – Přihrávka. Britský televizní a filmový producent Duncan Kenworthy začal svoji kariéru v 70. letech v New Yorku, kde se staral například o mezinárodní stránku produkce klasického dětského pořadu Sezamová ulice (Sesame Street). V roce 1980 se vrátil do Londýna a od té doby zde produkoval řadu TV seriálů a filmů, za které získal pět cen BAFTA, tři ceny EMMY a nominaci na Oscara. Za jeho největší dosavadní profesionální úspěch je jistě možné považovat spolupráci se scenáristou a režisérem Richardem Curtisem. Kenworthy je jako producent podepsaný pod takovými hity jako Notting Hill, Láska nebeská či Čtyři svatby a jeden pohřeb. Jeho nejnovějším producentským počinem je britské drama Přihrávka, které se věnuje stále ještě dosti tabuizovanému tématu sexuální orientace profesionálních fotbalistů. Tři noci v životě profesionálního hráče britské Premier League odhalují problémy, před kterými stojí hráč, který by chtěl udělat coming out svojí sexuální orientace. Snímek v české premiéře uvede jeho producent v sobotu 25. března v rámci sekce Queer Now.

Projekce s Q&A:
Přihrávka – sobota 25.3. ve 20:00, Cinestar Anděl, sál 4.

 
Přihrávka / The Pass / The Pass (Velká Británie) Režie: Ben A. Williams (Queer Now )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.