CS | EN

Hosté

EMIR KUSTURICA

Emir Kusturica

Slavný absolvent pražské FAMU patří mezi nejúspěšnější a nejoriginálnější evropské režiséry. Za své filmy získal mnoho ocenění na prestižních filmových festivalech. Kromě režie se prosadil také jako herec a muzikant. Kusturicovy snímky mají osobitý rukopis, ve kterém se mísí balkánský temperament, magické ztvárnění reality a intenzivní emoce. Zároveň bývá jeho tvorba často terčem kritiky kvůli kontroverzním námětům. To je i případ jinak vysoce ceněného Undergroundu, ve kterém se Kusturica vyrovnává s poválečnými dějinami Jugoslávie. Se svým posledním filmem Na mléčné dráze se ucházel o Zlatého lva na festivalu v Benátkách.

Projekce s Q&A:
Na mléčné dráze – středa 29.3. v 19:00, Cinestar Anděl, sál 11.

 
Na mléčné dráze / On the Milky Road / On the Milky Road (Srbsko, Velká Británie, USA) Režie: Emir Kusturica (Masters )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.