CS | EN

Hosté

FIEN TROCH

Filmová, divadelní a reklamní režisérka Fien Troch pochází z Belgie a už za své krátké filmy si odnesla řadu ocenění z mezinárodních festivalů po celé Evropě. Její první celovečerní snímek Štěstí těch druhých byl promítán na festivalu v Karlových Varech v sekci Fórum nezávislých. Fien Troch má výrazný a nezaměnitelný rukopis, v němž spojuje velmi realistický vizuální styl s rozvolněnou dějovou linií. Její snímky jsou velmi často komorními sondami do života protagonistů. Podobně je tomu tak i v posledním filmu Domov, který mapuje životní situaci tří teenagerů poté, co byl jeden z nich propuštěn z vězení.

Projekce s Q&A:
Domov – sobota 25.3. v 19:30, Cinestar Anděl, sál 12.

 
Domov / Home / Home (Belgie) Režie: Fien Troch (Panorama )

» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.